Lenule15

Jaký je rozdíl mezi piercingem a náušnicí?

Odpovědi
aliendrone

Piercing je jakékoliv propíchnutí kůže, načež je do něj následně je vložena nějaká ozodoba. Pokud je piercing proveden na ušním lalůčku, ozdobu obvykle nazýváme náušnicí. ;) :D :D

cochee

V zásadě náušnice je přece podmnožina piercingu, ne? Piercing může být v podstatě kdekoliv na pokožce, náušnice, jak už název napovídá, se dává na ucho.

Jana5678

To je velice lehké, jak napovídá název náušnice, je na ucho. Na jiné části těla se dává piercing, který je ozdobou i na místech, která jsou běžně zakryté oblečením. Já jsem dlouho váhala si ho pořídit, ale nedávno jsem neodolala a nechala si propíchnout obočí, do kterého jsem si tenhle šperk dala.