Agneta

Na co je dobrý piercing v pupíku?

Nejlepší odpověď
Drap

Dobrý neni k ničemu. Snad jern v některých případech může zapříčinit zdravotní problémy.

Další odpovědi
www

Pouze na to, aby se jinak nezajímavý člověk (bez vtipu,inteligen­ce,atraktivní­ho zjevu..) nějak v civilizovaném světě ozvláštnil jakýmsi ‚pozlátkem‘, míněno na jakýkoliv druh této ‚okrasy‘.
Hloupé a v mnoha případech často i nebezpečné. ☹
Názor

anonym

Když v sobě někdo chce tak moc míti kovy, proč se rovnou nezastřelí? Ne, zkrátka každý má právo do sebe bodat, střílet atd. čím chce a v jakékoliv míře chce. Záleží na tom, po kom chceš, aby to ocenil. Tak se ptej jich – ne těch, kteří to ani nikdy neuvidí… (na/v tobě)

redy

Na nic ale je to hezký, se ptáš tady těch staříků a vidíš ty vodpovědi. :-/

Agneta

redy >>> a nemá Matesax pravdu? To když má holka piercing v bradavkách – se její přítel nepoblije? No já vidět piercing na penisu atd. tak letím rychle k umývadlu, abych to ještě stihla :DDD

redy

To víš že má pravdu, já to nemám protože to bolí.
A už vůbec bych to nedala na bradavky bych se pos…la.
No a u chlapa na tom– by se asi pos…l on.
Jinak každej podle svého:-))

Agneta

Určitě si někdy budou dělat piercig vidličkou zkrz obě tváře :DDD