Kuře

Jak moc bolí, když Křečík džungarský opravdu kousne?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Je to znát, ale nic, co by se nedalo vydržet. Taky záleží do čeho kousne a jaký práh bolestivosti dotyčný má.

Další odpovědi
anonym

Podle toho kam se zakousne, mě párkrát kousl do palce(u ruky), nebo dlaně, trochu to bolelo, ale dalo se to vydržet, sem tam se stalo, že trochu prokousl kůži, a vyronilo se trochu krve, ale není to nic vážného, dá se to vydržet, spíš se člověk trochu lekne.

anonym

Tak to je skoda, ze se ptate na dzungarskeho ! V tom vam neporadim.
Me totiz kdysi kousl křeček zakavkazský . A bolelo to jako 3 stipnuti od vcely. ( ale je pravda, ze me jeste 3 vcely naraz nebodly ) . -iv-

briketka10

jen málo zkus to a uvidíš :D

Kikinečka

Já myslím že tě kousne a bude ti téct krev ale mě se to stalo jednou od potkana a vůbec to nebolelo takže asi ne :)