patrickm

jak mit copyright na nazev znacky obleceni?

chtel bych se dozvedet jak ziskat copyright claim na nazev znacky obleceni, aby ho nikdo nikde nepouzil, da se to nejak? diky.

Odpovědi
seraphico

Ochranou známku si můžete zaregistrovat na úřadě průmyslového vlastnictví:

https://isdv.up­v.cz/webapp/e­pod.epweb.poda­ninov

Cena je 5000 Kč na dobu 10 let s možností jejího prodloužení.

Drap

Ano, dá se to. Musíš značku zaregistrovat, ale nejen u nás, ale ve všech zemích světa. Potom to máš chráněné. Doporučuji si na toto najmout firmu, nebo alespoň solidního právníka. Sám to nezvládneš. A počítej s tím, že to bude i dost drahé.