FlAsh_7

Jak maximálně dlouho je dobré mít zapnutý počítač/jiné zařízení?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Známý doporučuje počítač aspoň jednou za týden minimálně restartovat – vždy říká, že je to jako spláchnout záchod (ukončí se nepotřebné procesy atd.) + i kvůli aktualizacím.

Další odpovědi
Edison

To jde o to, z jakého pohledu. Technického, to podle služeb, které na stroji běží, nebo zdravotního… příliš obecná otázka. Vše je o prioritách.

Drap

Jiné zařízení? Ledničku mám zapnutou trvale.

led

Až do
1– ukončenia potreby nechávať počítač v prevádzke
2– vypnutia elektriny (vybitá batéria, vypnutá sieť)
3– do exitu niektorej dôležitej súčiastky

Stolné počítače sú stavané na nepretržitú prevádzku minimálne po dobu záruky,
Prenosné počítače do vybitia akumulátoru, po nabití môžu pokračovať ďalej. Pri zapojení do elektrickej siete prevádzka rovnako ako stolné, neprenosné počítače.

elkon

Dokud máš peníze na elektriku.