bubukaa

Jak mám zrušit v google vyhledávání 3×

Když vyhledávám v google přes google chrome tak se mi to ve vyhledávači napíše třikrát. Např. když vyhledávám recept tak to vyhledává recept recept recept

Jak to jednoduše odstranit?

Nejlepší odpověď
beer

„Prvně povypínej doplňky, za druhý projeď pc Ccleanerem. Za třetí přeinstaluj Chrome. A když to bude stále blbnout, tak vlož log z HJT do patřičné sekce. Může to být dost dobře i nějaká infekce.“
Takže vyzkoušej ty doplňky, když nepomůže, tak další atd. – víc jsem nenašel a chrome nepoužívám..

Zdroj: http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?f=3&t=9­2980