Misa503

Vyhledávač google

Dobrý den.

Ve vyhledávači google si zadám např. nějaké slovo , třeba TMELY-lepidla. Nabídne se mi hodně možností – všechny jsou zvýrazněny modře. Některé možnosti si postupně otevřu. Pak zavřu vyhledávač google. Za nějaký čas ( minuty ) opět otevřu vyhledávač google a zadám opět TMELY-lepidla. Opět se nabízí hodně možností, ale jsou zase všechny obarveny modře.

Ještě včera to bylo tak, že při dalším otevření stejného názvu v google se mi zobrazily ty nabídky co jsem už otevřel dříve jinou barvou ( skoro do červena ). A tak jsem hned poznal, kterou nabídku jsem si již prohlížel.

Dotaz : proč se mi již otevřené nabídky nezobrazují při dalším otevírání možností jinou barvou ? A stále je to modře. Pak nepoznám, kterou nabídku jsem si již otevřel.

Děkuji za případné nápady co s tím dělat.

Děkuji.

Odpovědi
led

Mohlo sa to stať vtedy, ak máte nastavené vyčistenie cookies (súbor, kde sú informácie o stránke, ktorú ste si otvorili) na zrýchlenie otvárania už použitých stránok. Pokiaľ tieto cookies nemáte v počítači, stránka sa správa ako novo otvorená. Ak cookies máte, stránka sa otvorí podľa posledného použitia, vtedy je vidno aj tie použité odkazy.
Z toho vidíte, že cookies majú určitý význam aj pre vás, ale na druhej strane sú aj „zradcovia“ dávajú otvorenej stránke informácie o vašich činnostiach na stránke. Preto je lepšie po uzavretí prehliadača cookies odstrániť.

rigormortis

Mazání historie a cookies souborů…zkus si povolit v nastavení pamatovat historii prohlížení.
Jen zajímavost: když si zakážete poskytovat cookies soubory třetím stranám, tak stránka google vůbec nefunguje a chce po vás zase ukázat a stáhnout vaši historii.