Banán94

jak mám zjistit jestli mi system jde tak jak má ?

jak mám zjistit že mi funguje systé m když jsem ho 3× musel obnovovat a nějak mi jde pomalu , nevíte čim by to mohlo být ? jestli třeba neni neco v hlouby harddisku a jak se tojo zbavit , a ještě jedna vec : zkoušel jsem vymazat Torch , ale i bez noveho programu to nejde vymazat , pomužete mi ? a eset zadny viry nenašel ..možná asik plaším ale radši se zeptam :)

Odpovědi
Hamon

opravdu si myslíš, že na základě TĚCHTO informací je možné odpovědět?
Co je to za systém? Proč jsi ho musel obnovovat? Jaký hardware? „Nějak pomalu“ je subjektivní nebo obejktivní, změřené v nějakém benchmarkovém programu? Co se dělo od té doby, kdy fungoval tak, jak má? Jaké chybové hlášky dostáváš?

Banán94

no , měl jsem normalni nativir kerý jsem přeměnil na avast a potom se mi to žačalo celý hroutit tak jsem onbnovil system ale poté sem zjistil že mám spatny pristup k netu , kamoš mi musel posilat instalačku abych se na net vubec dostal a system po tom obnovení nefunguje jako za stara , dýl se načitá a kdysi si fungovala hra v pohode co jsem stanul a teď nic moc , neni to tim obnovením systemu že se tam něco onbnovilo a já to nemužu najit ? a hlavn problem je že nemužu odinstalovat TORCH ikdyž jsem stahl stejný program , proto potrebuju pomoc