Gigul

Jak mám zhubnout , když mám problém se štítnou žlázou ?

Už 4 roky (od 11let) do mě doktoři dopují hormony(problémy se štítnou žlázou) a já celou dobu pravidelně cvičím i jím. Cvičím každý den , tak 45minut+ posiluji a baví mě to! a pak mám dvakrtá týdně 2hodinový balet , chodím k výživové poradkyni , všechno co jím si píšu a vážím , jím hodně zeleniny a ovoce ( jím pravidelně 5× denně) , nesladím si ani čaj ani žádné omáčky (kečup atd. nejím) všechno si hlídám ale stejně nic neshodím , když mám štěstí tak jednou za čas nějaké to kilo… Mám 78kg a 165 cm , je to děsné , ale já opravdu tvrdě makám a hlídám si jídlo a stejně nic … Celé čtyři roky , věci jako čokoláda atd. neznám , opravdu. Už nevím co s tím ( ale rozhodně se nevzdám ! ) , tak jsem si řekla , že se zeptám , jestli si tím třeba už někdo neprošel a neřekne mi svoje fígle které třeba fungovaly … A nebo jestli to je přes tu pubertu nejhorší a pak se to zlepší… Díky předem za všechny rady a tipy!
Doplňuji:
Prášek jím vždy půl hodiny před jídlem celé ty čtyři roky,ale díky za ten jód , je fakt , že ryb nejím moc … :)

Odpovědi
postcd

Já bych zkusil hledat i alternativní metody a babské rady jak tu štítnou žlázu dát do pořádku.

marci1

Zkus jíst více ryb (jód) a hormony na štítnou žlázu užívej vždy zásadně nejméně 1/2 hodiny před jídlem, aby dobře účinkovaly. Ještě stále jsi ve věku, kdy hormony „trochu zlobí“. Časem se to může zlepšit. Držím Ti palce ! 🙂
Doplňuji:
Ryby spíše mořské ( losos, tuňák, řasy aj.). Alespoň 1–2 týdně v menším množství.