Ztracenavila

Jak mám uzavřít klasifikaci za pololetí, když jsem měla jenom vysokou absenci, ale všechny známky z pololetí mám?

Nejlepší odpověď
da ny

Vy, asi těžko budete něco uzavírat.
Budete čekat na kantora, ředitele školy, jak rozhodne.
Jaké předpisy, ohledně absence škola, kterou navštěvujete má.
Jaká procentní absence je povolena, aniž byste musela jít na přezkoušení.
Lze posoudit případ, od případu, se souhlasem ředitel školy. Případně, lékařem
doložené, oprávněné, vysoké absenci.

Další odpovědi
annas

Ptáte se na špatném místě, každý případ je třeba posuzovat individálně. Rozdákl uje mezi ZŠ a SŠ – to jster neuvedla.

Obercně platí, že pokud máte vysokou absenci, nemusí, ba ani nemůže vás učitel klasifikovat.Takže vás nelze hodnotit kvůli absenci, byť je omluvená.
Rozhodne pedagogická rada na klasilfikačnoí poradě před ukončením pololetí.

Opravdu klaždý případ se oposuzuje indivilduáolně. . Znám to, protože jsem pracovala ve školství, takže se nemohu vyjádřit k probloému, který se týká určitíé školy a td. .