df

Jak mám tisknout vše najednou?

Ve složce mám 40 dokumentů pdf a potřeboval bych je vytisknout všechny najednou. Nechce se mi všechny zvlášť rozklikávat a tisknout po jednom. Děkuji za odpovědi zkušených počítačových uživatelů.

Nejlepší odpověď
Hlada

Mohl bys je sloučit do jednoho.

Zdroj: https://tools­.pdf24.org/cs/mer­ge-pdf

Další odpovědi
mosoj

Dokumenty vybereš (Ctrl + levé tlačítko myši) a dáš tisknout.

Pepa25

V systému windows: označit více souborů – pravé tlačítko myši (místní nabídka) → tisk.

autacek

Na tiskárně!

df

Pepa25: nejde to. Vyzkoušeno

Pepa25

Mně to funguje bez problémů. Nenapadá mě, v čem může být problém …

df

Nevím. Nemá se něco nastavit v tiskárně?

df

Hlada: děkuji moc za přínosnou odpověď. Pomohlo mi to!

df

autacek: to myslíš vážně?

autacek

V kategorii hardware naprosto.

df

Nechceš si vzít příklad od uživatele Hlada? Ten neřeší hlouposti a poskytl mi tu nejvhodnější odpověď jakou mohl. Nebo si vem příklad ode mne. Položil jsem příkladnou otázku a dostal jsem uspokojivou odpověď. Tak nějak by to tu mělo vypadat.

autacek

Tak hele, jak vytisknout naráz víc dokumentú je základní uživatelská znalost práce s PC, na to se v hardware části snad ptát nebudeš.

df

Odpověď jsi na mou otázku neznal. Na to vem jed. Vůbec jsi tedy nemusel odpovídat. Mohl jsi třeba napsat do diskuse, že mám špatně zvolenou kategorii.

autacek

Co se týká hardware, někdy bývá na tiskárně USB slot, nebo místo pro vložení paměťové karty. Pak si to řídíš na tiskárně přímo. Tam stačí většinou intuice, bez konkrétního modelu těžko radit.