Kiki46473

Jak mam schovat pred rodicema zvire?

Jak mam schovat pred rodicema malou mys? Planuji si koupit mys, rodice o tom nevi a ani jim to rikat nechci. Nikdy mi nedovolili mys. NIKDY. Mam misto kam ji schovat. Chtela bych si tu mys ochocit a nosit ji porad u sebe.

Co si o tom myslite?

Za kazdou odpoved budu vdecna.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Než uděláš takovýto krok, raději se koukni na krátký plastelínový film od Lee Hardcastle – Hamster Hell, aby se předešlo takovýmto případům…
Jestli máš na mysli myš laboratorní (tu bílou), tak ti do měsíce chcípne, protože jsou vyšlechtěny především jako krmivo pro hady, masožravé želvy apod. a pro testování.
Možná jsi myslela spíše potkana. Obávám se, že nic takového dlouho neschováš, pokud nemají rodiče vypálenou nosní sliznici. Navíc je to živočich s noční aktivitou – další důvod, proč by schování nemělo smysl. Určitě by byl vyloženě nadšený z neustálého tahání z místa na místo – střídání teplot, hluk, předpokládám, že spolužáci by si rádi pohladili… Nejspíš by si toho všiml nějaký rozumný učitel, který by zavolal domů a upozornil rodiče.

… opravdu chceš to zvíře týrat?

Další odpovědi
zjentek

Nevím, co ti to přinese, ale myšce to přivodí jediné- týrání zvířete.

Drap

Nechci tě zrazovat, ale takový plán zřejmě nevyjde.

autacek

Nepovažuji to za dobrý nápad. Krom toho, že by z toho to zvíře nadšené rozhodně nebylo, tak ono mimo jiné i vylučuje a smrdí.

Mc Merkurion

… neschovávej nic …
… zbytečně vyhozený prachy …
… rodiče si koupěj pastičku nebo jed a máš po myšce (ona totiž nedokáže jazyk za zuby jako ty) …
… je to blbost od začátku do konce …

FlurFluny

Vim že už je tahle otázka hodně stará ale odpovim i tak i když už to možná nemá smysl… Já jsem si koupila dvě laboratorní myšky a rodiče nic nevěděli… Můj táta je přes týden pryč a máma mi do pokoje přes noc nechodí… A myši jsou noční zvířata a ve dne spí což znamená že je nemohla ani slyšet… Koupila jsem si je ale s tím že mám na všechny potřebný věci peníze což je dostatečně velká klec krmení a několik dalších věcí… Už je mam rok a žijou obě a jsou zdravý… Myš si ochočit můžeš ale nenaučíš ji žádným kouskům a ani kdyby jsi ji měla pořád sebou tak ti pravděpodobně uteče leda tak kdyby jsi ji trápila v nějaký kapse a to nedělej… Pokud to chceš trénovat asi bych zvolila potkana… Ty musíš mít aspoň dva… Ale i myšky by jsi měla mít aspoň dvě hlavě by to měli být dvě samičky… Jinak pokud na ně nemáš dobrý místo na schovaní tak si je nekupuj… Jestli je chceš dát pod postel nebo tak není to dobrý musí mít nějaký světlo a tak… Něco si kdyžtak o nich přečti… A taky… Netaj to před rodiči věčně… Já jim to řekla po třech dnech… Nebyli nadšení ale nechali mi je… Ale uznávám že jsem dost hloupá a cítím se zle za to že jsem udělala něco takovýho za zády mých rodičů… Pokud víš že tvoji rodiče jsou schopný se zbavit zvířete i když se o něj postaráš… Nezkoušej to..
Počkej si až budeš mít vlastní domácnost tam si můžeš udělat třeba celou zoo :D

gagaga

kiki, kdyby jsi byla moje dcera a mela prede mnou tajemstvi s myskou, a ja na to prisla ,
tak ja bych zas mela tajemstvi pred tebou, a koupila pasticku na mysi :p