HZK

Vadí kočkám (hlasitá) hudba?

Jsem hudební fanatik, kterýmu to jede každý den + někdy kytara a chtěl bych kóču. Taky aby jí neslezly chlupy.

Nejlepší odpověď
briketka10

Myslím, že moc hlasitá ano, ale já, když odcházím
do města, tak nechávám puštěné rádio na malou
hlasitost svému kocourkovi a jemu to nevadí, je už
tak zvyklý od malička. Všechny moje kočky byly na
rádio navyklé :))
Pročti si tento článek a pak si uvědomíš, jak kočkám vadí hudba :
http://dumka.in­fo/dumka04/0204dum­.htm

Další odpovědi
Drap

U každé kočky je to trochu jinak. Pokud bude kočka od malička na hudbu zvyklá, tak ji nevadí. Pokud zvyklá neni, a pustíš hudbu hlasitě bude jí vadit. Je potřeba si uvědomit, že kočka má daleko citlivější sluch než ty.

pucipuci

Tak nevím, jestli ty chlupy myslíš z hudby nebo včeobecně. Pokud bude mít možnost se schovat do jiného, méně hlučného pokoje, tak by to neměl být problém. Jinak chlupy, ty budou všude. Ale nejlepší kafe je chlupaté a chlupaté oblečení přímo značkové :D

marci1

Pokud hudba hraje přiměřeně nahlas, kočce by vadit neměla, jelikož se v domácnosti vyskytují i jiné hluky, řeč, smích, rádio, televize, vysavač apod. Pokud však hudba svými decibely připomíná diskotéku, žádné kočce (ani té, která má jinak hudbu ráda) se tato zábava rozhodně líbit nebude. Kočkám hluk VADÍ, dávají se na úprk. Slyší o mnoho více, než lidé.

briketka10

Přesně pucipuci chlupy v kávě nemívám, ale
na černém oblečení jsou nesnesitelné to se
musí vzít houbička na nádobí namočit a s ní
je očistit některé na mě stejně vykouknou 😁