gloglogkocz

Jak mám psát přijímačky, když bydlím 130 km od školy?

Dobrý den, mám dotaz. Příští rok se budu hlásit na střední školu a chci na školu, která je ode mě 130 km, neboť bydlim v Berouně a ta skola je v Pardubicích. Je mi jasné, že budu na intru, ale chtěl jsem se zeptat, jak tam mam jit. Mam se vzbudit rano v den přijímaček a jet až do Pardubic je napsat? Nebo si tam mam vzít ubytování? Díky a přeji hezky den!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Zamluvíš si včas ubytování v soukromí nebo v hotelu v Pardubicích. Nemůžeš se spoléhat na to, že doprava pojede hladce a bez zpoždění. Jistě tě doprovodí jeden z rodičů. Ničeho se neboj.

Další odpovědi
cappuccino

Budes si tam muset najit ubytovani a jet tam den predem.
MUzes se zeptat primo na te skole, jak to delaji jini.
Treba je mozne prenocovat i na tom intru? Urcite je takovych zaku vic.

paul1

Takže přijet den předtím a najít si vhodné ubytování. Tady jsou některé možnosti, od 600 Kč za noc:

Zdroj: https://www.pen­zion.cz/pardu­bice/?msclkid=­d4c4d7427f97118a4fcab37a­75117210&utm_sou­rce=bing&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=M%C4%9Bsto­%20%2B%20ubytov%C3%A1n%C­3%AD&utm_term=u­bytov%C3%A1n%C­3%AD%20pardubi­ce&utm_conten­t=Pardubice%20%7C%2010

VaclavZeman

Tak ráno to asi těžko stihneš. Zrovna shodou okolností jsou přijímačky na čtyřleté gymply a střední školy zítra a pozítří. A začínají v půl deváté. Ale sraz je dříve. Tak jestli hodláš vyjet ve čtyři ráno a potom budeš na testy čilý, tak to bych čuměl.