moon222

Jak mám použít zmraženou hlívu ústřičnou?

Dorý den, mám v mrazáku kloboučky hlívy a chtěla bych zkusit řízek. Máte, prosím, někdo zkušenost s přípravou? Jak dlouho smažit, předpokládám, že se nemá nechat před přípravou rozmrazit… Děkuji. Monika

Nejlepší odpověď
marci1

Ze zmražené hlívy bych řízek nedoporučovala. Je možné udělat guláš, nebo použít pod maso.

Další odpovědi
iceT

Uvař z ní falešnou držkovou nebo již zmiňovaný guláš.

elektrikář

Na zmražené hlívě by ti nedržel houskový troj obal. Nejlépe přidat do guláše nabo bramborové polévky.