ljuba22

Jak napsat životopis k žádosti o české občanství?

Odpovědi
Alesh

Jako, že žádáš o občanství a oni po tobě chtějí životopis? Podle mě se každý životopis píše víceméně stejně bez ohledu na účel. Odkazů na internetu na toto téma bude víc než dost a to včetně vzorů.

aliendrone

Doporučuji na počtači v nějakém editoru a vytisknout. Pokud umíš, můžeš třeba i ručně kaligraficky – ne že by to někdo ocenil. ;)
https://www.zi­votopisy.cz/jak-napsat-zivotopis?gclid=E­AIaIQobChMI2trTqtzq­3wIVQZSyCh1wkQQZ­EAAYASAAEgJMCvD_BwE

Mc Merkurion

… asi česky popsat život …