tonda2

Jak mám naladit digitální programy na DVD rekordéru Samsung SH 895?

Na TV přijímám digitální signál ze společného satelitu. Na rekordéru mám přitom digitální signál u 4 kanálů ČT nekvalitní, trhavý, s častými výpadky. musím proto přepnou na analog. signál. Ostatní kanály jsou v pořádku.
Doplňuji:
Mám stejnou anténu jako TV, t. zn společnou
anténu+satelit.

Odpovědi
Maarty

A jak máte rekordér připojen ? Má vlastní ant. přípojku nebo používá ant. jako TV ?

Pokud používáte stejnou máte to propojeno přes TV, tak to už neporadím… jen mě tak napadá, koukněte, zda DVB-T receiver v DVD rekordéru přijímá stejny digi vysílač jako TV. (nechte projet celé ladění)