kobranek

Jak mám na Minecraft serverech chodit?

Přihlásím se na Minecraft server a – chci jítk, ale nejde to. Co mám dělat?

Odpovědi
Monča.R.E.T.

jako myslíš chodit?chodí se w,a,s,d____a nebo šipkami

huxa

musíš se registrovat, přečti si v chatu, co máš napsat, stisknutím písmene T zobrazíš chat, bude tam nejspíše něco typu, aby jsi napsal příkaz /register heslo zopakovat heslo

SonsyMite

Ano, musíš se nejdřív registrovat. Stiskni T a otevře se ti chat, kde napíšeš /register tvojeheslo tvojeheslo a entrem potvrdíš. Při příští návštěvě tohoto serveru se stačí už jen přihlásit a to opět stisknutím T a napsaním /login tvojeheslo a jsi tam (: