MichaelOffic

Jak mám kontaktovat adminy FB kvůli pornografickému příspěvku, který se jim po opakovaném nahlášení nezdá erotický?

Našel jsem video na facebooku, které je porno, nahlásil jsem to několikrát a pokaždé mi přišla odpověď že se jim nezdá příspěvek erotický, i když je ve videu jasný orální sex. Co dělat v takovém případě?

EDIT:
TADY je odkaz:
https://facebo­ok.com/story.php?sto­ry_fbid=826408567536253&­id=490866337757146&ref=m­_notif¬if_t=fe­ed_comment_re­ply

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nebonzovat, a nehledat porno na FB, od toho jsou pornoweby >>> asi holt nejsou tak prudérní jako ty, nahlásil jsi, neuznali, tím by to pro tebe mělo skončit …

Další odpovědi
ivzez

Stačí trochu trpělivosti → odkaz vede na odstraněný obsah…

cizrna

Byl/a jste u toho, ze tak zcela jasne vite, ze tam provozuji oralni sex? FB to zamitnul, tak uz nereste :)

Altair-AC

Dáte odkaz?

autacek

Je až zarážející, jak někoho může pobuřovat hudrování krocana na druhé straně planety.

Holt Khmérové, jiný kraj, jiný mrav. Buď rád, že se tam z této oblasti objevují už jen lehčí zprávy.

WhiteCrow

Beztak se chce jen pochlubit tím, co našel.

quentos

Na to bych si vybod, oni totiž nejsou vůbec objektivní. Takhle jsem tam jednou do jedné skupiny dal obrázek nahé ženy vyfocené POUZE po pás a oni mi ho smázli, že prý „zobrazuje nahotu“. Tak co si pak o nich myslet?

autacek

Tak ti všichni děkujeme, video už je v .....