simonka

Jak mám formulovat Žádost o soudní příkaz k exekuci?

Žádost o soudní příkaz k exekuci
Sousedka mi dluží 10000,– Kč, dočetla jsem se, že pod psychologickým nátlakem, když napíšu žádost o soudní příkaz ve dvojím vyhotovení + pisemně dopis sousedce o navrácení dlužné částky a tam přiložím tu žádost, že to někdy pomůže a nedojde to až k soudu, jen si nevím rady, jak tuto žádost formulovat?
Poradíte??

Nejlepší odpověď
Drap

O exekuci může rozhodnout jen soud. Tůdíž i žádost musí být adresována soudu. V žádosti by jste měla uvést i písemné doklady, které nezpochybňují danou půjčku.

Další odpovědi
danaanad

Dobrý den. Zda-li chcete pomoct sepsat exekuci, tak Vám pomohu. Nejsem právnička, ale umím to. Zdravím Dana

modriblesk

POKUD MÁTE MEZI SEBOU SEPSANOU SMLOUVU STAČÍ SI JEN NAJMOUT VYMAČSKOU SLUŽBU,ALE NEPLATIT NIC DOPŘEDU,DOHODNOUT SE SNÍ CO ZA TO CHCOU ALE PODMÍNKOU VAŠÍ MUSÍ BÝT ŽE ZAPLATÍTE AŽ PO DOSAŽENÍ POHLEDÁVANÉ ČÁSKY JINAK ŽE NIC NEPLATÍTE