Martiine

Jak mám dostat z foťáku fotky,když jsem kábl ztratila a karta mi do bedny nepasuje…díky za odpověď

Nejlepší odpověď
vitsmolik

  • pokud se jedná o usb kabel, zkusit jestli nepasuje z jineho zarizeni (mp3, navigace, kamera apod.)
  • zajit do pc/elektro prodejny tam vzit fotak a koupit novy kabel, popr. ctecku karet
  • zajít do fotolabu a dát jim tam buď celý foťák, nebo pouze kartu tam si nechat fotky vyvolat

Další odpovědi
www

Žádný problém.
Nejdříve se podívej, nemášli redukci v krabici od fotoaparátu! Pokud ne, zajdi s kartou do prodejny a kup redukci karta/USB. Stejně je to praktičtější než přes kabel 😉

greycell

zkusit kartu, jestli pasuje u PC kamarádky a poslat si fotky na e-mail.

chudst

  1. co znamená, že vám karta do bedny nepasuje? Máte-li slot normálně v počítači na SDkarty a ve foťáku máte MicroSD, pak se dá sehnat redukce. (Mě stála spolu s MicroSD kartou cca 300,–)
  2. Chcete-li to tahat přes kabel a kabel nefunugje, zeptejte se výrobce, zda-li ho neprodává. (Osobne se mi více líbí řešení s onou redukční kartou.)

Koupit si za cca jeden dolar na eBay nový kabel.

Zdroj: shop.ebay.com/i­.html?rt=nc&_nkw=us­b+cable&_clu=2&_­fcid=56&_local­stpos=&_stpos=&_trksid=p­3286.c0.m301&gbr=1

Martiine

díky za vše, potřebovala jsem to narychlo, takže vyhrála kamarádka 🙂 a do budoucna si koupím kabel 🙂 díky za vše…mějte se