Slezsky fc

jak mám do fotky vložit obrázek ??? a jaky si mám stáhnout program ???

Nejlepší odpověď
Sůwa

Třeba Photofitre ( free a v češtině ). Otevřít oba obrázky ( fotky ), přizpůsobit velikost, označit vkládaný obrázek pravým myšítkem ⇒ kopírovat ⇒ označit fotku ⇒ pravým myšítkem vložit. Pak znovu na vkládaný ⇒ umístit ⇒ pravým myšítkem možnosti vložení a vybrat + potvrdit. Pokud máš na mysli kreslený obrázek, měl by před vložením být uložen ve stejném formátu jako fotka (JPG – JPEG).

Další odpovědi
doktorphlox

Nevím jak to myslíš, ale jestli úplně normálně vložit do obrázku1 obrázek2, tak to dokáže každý program na kreslení. třeba PhotoFiltre je zadarmo. Natáhneš si tam obě fotky a potom jeden dáš Kopírovat, klepneš na druhý a tam dáš Vložit.

tom004

Pro >Sůwa<. Označení „myšítko“ neznám,ale líbí se mi.Připomnělo mi to „sněhánky“ od Dolinové.