Pavel159CZE

Jak má správně vypadat webová stránka?

Dobrý den,
Potřebuji pomoct s webovou stránkou. Zde je adresa: www.merver.cz
Stránka se týká herních serverů. Nevím zda stačí upravit dosavadní šablonu nebo zakoupit novou.
Uvítám všechny návrhy.
S pozdravem Pavel159

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ivzez

Novou šablonu

Doplňuji:
Záměrně jsem zvolila odpověď odlišnou od předchozích.

Je to jedno.
„Správná“ webová stránka má především fungovat.
I vzhled je důležitý, ale funkčnost zásadně neovlivní.

Podle mne by stránka měla vypadat tak, aby se líbila návštěvníkům
i provozovateli. Hlavní jsou ale návštěvníci. Bude-li se jim stránka líbit,
a bude-li web správně fungovat, budou se rádi vracet.

Quimby

Dosavadní šablonu

Mě se ta stránka líbí.
Možná bys mohl vyzkoušet různé barevné kombinace, pokud to teda jde nějak jednoduše upravovat.

Možná jen jak máš tu modrou lištu, tak ten text je tam takovej moc nahoře mi přijde, že bys ho mohl trochu zvětšit a nebo tam udělat nějaká tlačítka.

setapouch

Dosavadní šablonu

Nekoukal jsem na to, ale stejne:

  1. to nikdo nebude cist a
  2. za rok po tom pes nestekne.

Jantar2

Dosavadní šablonu

Radomír.cz

Dosavadní šablonu

Noga

Dosavadní šablonu

ivzez

Trochu jsem si web proklikala a našla pár chyb.
Bylo by dobré si před zveřejněním textů nechat
udělat korekturu.