Asker1144

Jak lze zjistit všechna zařízení, co kdy byla připojena k wifi routeru ?

Dobrý den, mám prosím otázku, jak lze zjistit, všechna zařízení, co kdy byla připojena k wifi routeru ? Děkuji moc.

Odpovědi
Schluker

Pokud router nema nastaveny log, ktery by se ukladal, tak nijak.

Asker1144

A jak to prosím poznám, jestli má nastavený log ? Děkuju moc.

Dochy

A jak to máme vědět, když ho neznáme? Za celou historii toho routeru těžko. Naříklad routery které mám já si pamatují nějaký čas (řádově měsíce) přiřazené IP adresy pro konkrétní MAC (DHCP lease). Ale to záleží na konkrétním routeru a na jeho konfiguraci. Standardní odpověď RTFM ☹