dust8

Jak lze s pomocí mobilního telefonu s androidem prodloužit dosah existující wifi sítě?

Nejlepší odpověď
Alesh

Jednoduše… pomocí telefonu se připojíš k dané síti a zároveň ten telefon nastavíš jako hotspot. Pak se ale samozřejmě již nekonektíš s tím dalším zařízením k té původní síti, ale k té síti vytvořené pomocí telefonu, to je snad jasné.

Další odpovědi
Dochy

Myslím, že většina mobilů to co popisuje Alesh nepodporuje. Zpravidla je telefon buď připojen na WiFi, nebo vytváří HotSpot a sám je připojen na mobilní data. Hybridní provoz možná umí nějaké nové telefony, ale nemám o nich info.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.