rodger

Jak konsolidovat půjčku?

mám pujčku u equa bank a rád bych ji konsolidoval. Mohu ji kosolidovat u stejné banky, jako mám pujčku, nebo kosolidaci musí provést jiná banka?

Odpovědi
mosoj

To by mě také zajímalo, jak všichni vydělají a nikdo o nic nepřijde.

Kepler

Konsolidace, jak už slovo naznačuje, je možná, pokud je půjček více. Jedna půjčka se konsolidovat nedá. Táž banka ti ty půjčky sloučí do jedné a splácení bude za výhodnějších podmínek. Nebo závazky odkoupí jiná banka a udělá ti totéž. Budeš tam ale muset mít vedený účet a ta banka se už spolehlivě postará jak tě v budoucnu pumpnout.

MichaelOffic

Kepler- já měl v jedne bance všechno a z jine mi nabizeli konsolidaci, aniž bych měl u nich nějaký účet. Jediné co bych u nich měl, tak jen tu půjčku, ale účet ne.

seccco

toto se může hodit – http://finance­.idnes.cz/jak-konsolidovat-pujcky-sloucenim-do-jedne-fki-/viteze.aspx?c=A150119­_112229_viteze_sov

Michálek1245

Dobrý den, měla by to umět standardně banka, kde jste si bral půjčku. Ale chápu, že ne vždy to jde, protože si vezmete třeba půjčku u nebankovní společnosti nebo u více nebankovních společností. My jsme využili možnost konsolidace půjček přes https://epujcka­.cz/konsolida­ce-pujcek/ :) Tak tam mrkněte a třeba pochodíte. 😉 Nám to ušetřilo hodně tisíc ročně. 😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

sanskrybastr

Konsolidace půčky přeci není žádná věda. :) Já si konsolidaci svýc půjček například zařídil přes http://www.pujcky-konsolidace.cz/ a jsem maximlně spokojený. Hlavně splátky mám teď nastaveny mnohem výhodněji, než dříve. 🙂

Kepler

NichaelOffice: to je divné, asi něčemu nerozumím. Jak tu půjčku splácíš, když tam nemáš účet?

Dochy

Tak to snad jde naprosto běžně z účtu u Tvé banky. S mezibankovními převody přeci snad žádné potíže nejsou. Nutnost mít k půjčce i běžný účet je jen záležitostí podmínek banky a jejích smluvních podmínek. Chápu, že v některých (zvláště rizikovějších případech) bude banka chtít aby přes u ní vedený účet šla výplata aby zvýšila šanci že vždy budeme mít jak si splátku strhnout. Obecnou podmínkou to ale není. Kreditky mám momentálně dvě a u bank se kterými kromě těch kreditek také nemám nic společného. Proč to vytahuju: Prakticky jde také o „dluhy“ které musím splácet.