Jak konkurovat monopolu?

Vím že je to obtížné monopolu konkurovat ale musí zde být nějaká možnost jak mu konkurovat?

Odpovědi
anonym

Nemusí.
Jak dlouho Tě bude bavit ptát se na takové zhovadilosti?
Nejsi náhodou bolakův bratr? Asi ne, ty jeho dotazy jsou aspoň někdy vtipné.
Ty neumíš číst, nebo nechápeš co je "doplnění otázky? Doplnění otázky je to, co má Tvůj dotaz případným odpovídajícím přiblížit tak, abys na něj dostal správnou odpověď. Máš se ptát na věci, které neznáš. Nebo na věci jejichž přiblížením širší veřejnosti nějak prospěješ. Nikomu tu neprospěješ svým sektářstvím, vkládáním reklam s odkazem na své stránky a bláboly, které nemají smysl.
Je tak těžké těch pár zásad pochopit? Znovu Tě prosím, aby sis přečetl pravidla serveru Odpovědi.cz a kodex, kterými se tu máš řídit. Toto nejsou stránky uživatelů, ale stránky majitele a jím stanovená pravidla jsme všichni povinni respektovat.

Drap

Lze monopolu konkurovat tak, že vybuduješ globální monopol. Jinou cestu zatím neznáme.