Hanz Blažek

Jak konkrétně pečovat a udržovat automobil v záruce a po záruce ?

Napište mi prosím, vaše zkušenosti, jak jste se zachovali po koupi nového vozu a jeho údržby na co si dávat pozor, jak reagovat na auto, jak řešit problémy s autem v záruce a po záruce ?

Předem děkuji za vaše odpovědi :)

Odpovědi
zzzzz

servisovat jen v značkovém servise nebo u někoho koho dobře znáte. Nejlépe s autem v servise zůstat. V žádném případě nenechat v servise třeba klíč od zámku zpátečky. Já už auto samotné v servise nenechám i kdybych v něm měla nocovat v kufru. Pokud máte nafťáka, doporučuji tankovat pouze drahé a značkové nafty, u benzínu na tom moc nezáleží. Pozor na filtr pevných částic.