Awe

Jak jsou plynové pistole ošetřeny proti vložení klasického náboje?

Odpovědi
anonym

Ano – jednak kraší nábojovou komorou (o délku projektilu) a jednak zablokováním ústí hlavně (za tepla zalisovaný kus pancéřového plechu).

zzzzz

Z plynovky se ostrým vystřelit nedá, v hlavni je přepážka, když se do ni podíváš, uvidíš ji.

Můžeš z toho střílet jen poplašňáky, plyňáky, pepřové jsou myslím ještě zakázané, a dají se z toho vystřelovat i speciální světlice.

Plynovku nemám:-)) Ale už jsem ji měla v ruce 🙂
Doplňuji:
Chybí nám tu kategorie zbraně a střelivo 🙂

NikkiHeat

Nejspíš nějakým jiným průměrem a předpokládám že jinou hlavní.....