zjentek

Jak jsou dnes na trhu ceněny tyto věci?

Vlastním fungl nový joystick joystick Genius MaxFighter DIGITAL F-31D!

Jakou cenu dnes bude mít na trhu? Díky.

Jaj? Tak to já myslel, že „tohle“ v TOP kvalitě (nové) dnes bude mít nějakou vysokou muzejní hodnotu, děkuji všem.

Nejlepší odpověď
marci1

Na slovenském bazaru za cca 10 EUR. 🙂
https://pocita­ce.bazar.sk/26985584-joystick-genius-max-fighter-digital-f-31d/

Další odpovědi
mzm

300 Kč?
https://www.e­bay.com/sch/i­.html?_from=R40&_trksid=­m570.l1313&_nkw=­Genius+MaxFig­hter+F-31U&_sacat=0

Muffz

Zaizoluj to v bedně na půdě pro děti dětí tvých pravnoučat, pokud bude svět ještě existovat, bude to mít cenu :) .

mzm

Joystick, aby měl „nějakou cenu“ dneska vypadá trochu jinak. Buď je to replika skutečného ovládacího prvku ala F-15 třeba od Suncom, nebo je nabitý rozumnějšími technologiemi (hallovy sondy místo poneciometrů, zpětná vazba). Optimálně v kvalitním mechanickém provedení třeba Thrustmaster Warthog…
Zmíněný Genius pak vedle takových kousků opravdu vypadá (i funguje – vyzkoušeno) jako levná plastová hračka. Od toho se taky odvíjí cena.
Neznamená to ale, že by nemohl svému účelu (někde si chvilku užít trochu lítání nebo tak něco) dobře posloužit.