ladaI

Jak je upevněná vařidlová deska kombinovaného sporáku Mora, typ KS 956MI?

Potřebuji sejmout desku, abych se dostal k zapalovacím elektrodám a zapalovači 220V. U každého hořáku jsou 2 šroubky M4×22 k upevnění misek. Je kromě nich ještě někde nějaké jiné upevnění? Děkuji za radu.

Odpovědi
autacek

Zkus technický list k výrobku najít na internetu. Nutno též podotknout, že opravy plynových zařízení přísluší mnohdy ze zákona pouze osobám s příslušnou kvalifikací.