Kelt

Jak je to s retrofilmy? Je o to zájem?

Letí zájem o retro. Mám z té doby filmy, které se promítaly na diapřístroji. Jsou to různé pohádky se psaným textem. Zavazí mi to ve skříni. Jsou na to nějací zájemci? Kde se mám informovat? Děkuji, pokud víte.

Odpovědi
zjentek

Tak kupříkladu seriál Povídej je velmi populární.

Kepler

Vím přesně, co máš na mysli. Taky jsem takovou promítačku měl. Mělo to pro mně neuvěřitelné kouzlo, když se v pokoji udělala tma a na bílých dveřích se promítaly obrázky Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého. Zkus to nabídnout v Bazoši, nebo podobném bazaru, nějaký sběratel po tom možná skočí.

elkon

Dej si inzerát. Co jiného, případně se zeptej známých.