Jak je prezentován v naší kultuře humor v reklamním sdělní (v reklamě)? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Kroupič

Jde o to se zapsal lidem do paměti. Na co si lidé vzpomenou ? na reklamu, co byla nudná, nebo třeba na falešné soby? na vykuněnou motorku a nebo týpka, co chce také TA-BLE-TY ? :D Když je reklama vtipná, lidé ji přijmou pozitivně, zapíše se jim do paměti = dobrá prezentace služby výrobku :)

čím větší blbost = tím lepší pro společnost. kdo kdy přeci viděl psy s falešnými parohy ? :D

Další odpovědi
quentos

Humor v reklamě je povětšinou prezentován velmi povrchně a trapně, navíc naprosto cíleně – se záměrem vylákat z lidí peníze.