Kepler

Jak je možné, že štít s fajfkou, co se nám tady pořád vnucuje, neobsahuje volbu odmítnout?

Mám po krk sledování uživatelů, možnosti zneužití a tak. Pokud to nezmizí, budu mít chuť odtud vypadnout.

Nejlepší odpověď
elkon

Žádný štít s fajfkou nevidím.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, vono de vo sušenky, jenže tady asi chtěli bejt IN a zbabrali to totálně … jo, a asi to nemaj všici … je lepší se tady už ničemu nedivit …

orwell

Štít s fajfkou zde nemám, zato ode dneška se mi dole objevil místo úzkého černého pásu s požadavkem o souhlas c cookies, široký bílý pás s následujícím textem:

"Vítejte
Společně s našimi partnery přistupujeme k údajům na zařízení nebo je ukládáme. Patří mezi ně jedinečné identifikátory souborů cookies, které slouží ke zpracování osobních údajů. Tyto volby můžete přijmout nebo je spravovat přes níže uvedený odkaz. Máte také právo vznést námitku u případů, které používají oprávněné zájmy. To můžete provést i na stránce zásad ochrany osobních údajů. Váš výběr pak předáme partnerům, což nijak neovlivní údaje prohlížení.
Společně s našimi partnery zpracováváme údaje s tímto cílem:
Ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení, Personalizovaná reklama a obsah, měření reklamy a obsahu, poznatky o okruzích publika a vývoj produktů

Seznam partnerů (dodavatelů)
Rozsah použití souhlasu a další informace
Rozumím a přijímám
Podrobné nastavení"

Jelikož mi tato otravná hláška zabírá už 30% využitelné plochy obrazovky, rodí se mi v hlavě stejné myšlenky, jako tobě. Nestojím o počítač plný špionážního software a ještě s tím souhlasit? Stejně to provádějí i bez našeho souhlasu, tak na co ho potřebují?

aliendrone

A o čem to vlastně mluvíš? Jaký štít a fajfka? Pošli někam screenshot, ať mám představu. :)

Butters_xD

No jo, taky to tam mám :D

led

Vložil to sem (pravdepodobne) admin. Je to pekné svinstvo. Keď to zablokujete, zablokuje to stránku.

Malvína

https://ctrlv­.cz/xNAS

Také to mám v levém rohu. Nějak se v tom hrabali úplně, protože pokud kliknu na otázku, otevře se, ale stránka se mi zvětší na maximum. Stáhnu obraz, vyjedu šipkou zpět na hlavní stránku a opět to mám zvětšené na maximum. Takže musím pořád jak blbec stahovat stránku do požadovaných rozměrů, aby to bylo čitelné. Dost vopruz! ☹

jirka F

Taky mně to dost překvapilo je to účelové?Špionáž­ní?Těžko říct co je to zač,ale musel jsem dát rozumím a příjmám od té doby mám v levém dolním rohu štít s fajfkou.Už jsem se s tím nějak smířil a budu si toho nevšímat ale snad to není nástroj informátorů proboha.

johana 56

Ani já fajfku nevidím.
Zmínka o ní již ale byla
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-ten-novy-stit-s-fajfkou-zde-na-odpovedi

Kepler

alien: že by to neměli všichni? Screenshot jsem ještě nezkoušel.

aliendrone

Kepler>>> Prostě to zařiď tak, aby ten štít s fajfkou byl na monitoru vidět, pak stiskni „Print Screen“ klávesu (PrtScr) – je nahoře mezi alfanumerickou a numerickopu klávesnicí, nad klávesou „Insert“.

Pak si klikni na plochu PRAVÝM myšidlem a z kontext nabídky vyber „Nový“ > „Rastrový obrázek“ a dej mu nějaké jméno a ulož. Poté ho otevři v MS utilitě „Malování“ a vyber „Úpravy“ > „Vložit“ a pak soubor znovu ulož. Hotovo. Obrázek se screenem poté odešli na nějaký rozumný img server (který nebude chtít registraci apod. bejkárny) a pošli na něj odkaz, ať víme vocogo. :)

Kepler

Kašlu na to, počítám, že se ti to tam časem objeví taky.

aliendrone

Keler>>> Hele, zkus vypnout pro tuhle stránku javascript. ;)

anonym

To je jak čekat na to, až si budem všichni rovni za socialismu.

Kepler

elkon: to modré v dolním levém rohu tam nemáš?

elkon

Ne. Pokud je to reklama, tak mám dobře ošetřeno.