Miroslavst

Jak je možné, že existují lidé, kteří toto dokážou? Co je k tomu vede?

Možná v ten předvánoční den k tomu vedl alkohol, ale jak píší, tak docházelo k napadání již několik let.
Co vede takové „lidi“ k těmto činům?
Nebylo by v některých případech, jako je tento využít práva šáríja a potrestat toho jedince stejným způsobem?
http://www.no­vinky.cz/krimi/220625-muz-v-ostrave-tyral-druzku-prelomil-o-ni-tyc.html

Nejlepší odpověď
poa.li

Myslím,že k každému násilí a zlobě vede bolest a trápení. Ten muž musel trpět nějakým strašným traumatem. Zlo plodí zlo..

Další odpovědi
sofie

týraných žen je bohužel velká spousta,je to nechutné že se někteří dokáží mstít slabším,ale oplácet násilí zase násilím není řešení,lepší je toho dotyčného zavřít na několik let aby mohl přemýšlet o svém chování,to by byl větší trest než ho třískat taky tyči

vlastina

Proti takovému chování máme špátné zákony!!

ten který je

Ano,týrání žen je rozšířené,ale ono se také stává že jsou týráni muži ženami.

http://img.na­dapenny.com/t20/103­60/nadap051455448­630232.jpg

anonym

Domácí násilí je velmi rozšířené.Je 100% jisté,
že každý den potkáte – třeba na ulici – buď oběť,nebo násilníka.Příp. oba a spolu.
Klidně se to může odehrávat v domě,kde žijeme.
Nebo o číslo dál.
A nemusí zrovna ženu otloukat jak píšťalku.
Nevím,co je horší – fyzický,nebo psychický teror?
A když jsou v tom zamotané děti.........

Zdroj: http://www.spgs-szs.cz/files/ma­terialy/social­ni-pece/domaci-nasili.pdf

anonym

Snad ta holčina dostane brzy rozum a opustí ho..27 let a už takový vánoční svátky!