Lgee

Jak funguje stát ve válečném stavu?

Jak je to s ekonomikou a životem celkově, pokud je stát s jiným státem ve válce ?

Odpovědi
anonym

Investice jdou zejména na arsenál, do armády, ekonomicky je to drahé (válka něco stojí). Pro podporu ekonomiky stát dává zakázky zejména pro zbrojní průmysl. Pokud tedy oddělíme lidský faktor, který na to doplácí nejvíce, pak se stát snaží, aby netratil tolik. A jaký je život ve válečném stavu? Buďme rádi, že nevíme.

Drap

Při každé válce a u každého státu jinak. Předem se nedá přesně určit.