stryda

Jak funguje odvetravaci komplet ergo pvc?

Byla provedena pokladka strechy na odvetrani stoupacky je pouzit odvetraci komplet ergo.Srazena voda vyteka pod kominkem a mrzne a dela na strese rampouch.Stara stoupacka odvetravala a voda se nikde nesrazela.Kde je chyba

Nejlepší odpověď
fortin

Stará stoupačka odvětrávala… A byl původní vývod tepelně zaizolován tak jako u nového odvětrávání? Aby se cestou ven na střechu stačil vzduch ochladit. Bude to podobný problém jako na uvedeném zdroji.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kovove-zarubne-se-poti

Další odpovědi
panenka

zkuste si do vyhledávače napsat odvětrávací komplet ergo pvc a myslím si že tam určitě odpověd najdete