Avatar uživatele
plebs

Jak funguje Česká pošta? Je rozvoz z větší pošty po okolí, nebo nejdříve putuje zásilka do centrálního depa?

Na př. pohled z jednoho města 20 tis. obyvatel do druhého města 15 tis. obyvatel je doručeno za 8 dnů.
Města spojena silnicí 1 tř. a i železnicí je skutečnost, že je před svátky ovšem dopis není objemný nebo těžký na přepravu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 136 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Tak ja jsem zrovna dneska dostala balik, ktery sel z depa 1 den a 1 den na mistni postu a pak az na misto doruceni. Tedy od podani zasilky 2 dny.
8 dni? To bych u posty reklamovala! Nejspis tim nic neziskas, ale aspon dostanes nejakou odpoved!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

To je dobrá otázka. To tedy nevím. Podle mě do depa na trati. Setkávám se s největšími potížemi s Českou poštou v největších městech. U nás ve větších vesnicích funguje Pošta Partner, a docela dobře. Zato přátelé v krajském městě mi právě včera říkali, že tam pošťák chodí jen 2× týdně. Jak říkám, to přetechnizované 21.století mě nepřestává nemile překvapovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Doporučil bych volit jiného dopravce. Firma Česká pošta je na aktuálním trhu naprosto nerelevantní a nespolehlivá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek