plebs

Jak funguje Česká pošta? Je rozvoz z větší pošty po okolí, nebo nejdříve putuje zásilka do centrálního depa?

Na př. pohled z jednoho města 20 tis. obyvatel do druhého města 15 tis. obyvatel je doručeno za 8 dnů.
Města spojena silnicí 1 tř. a i železnicí je skutečnost, že je před svátky ovšem dopis není objemný nebo těžký na přepravu.

Odpovědi
cappuccino

Tak ja jsem zrovna dneska dostala balik, ktery sel z depa 1 den a 1 den na mistni postu a pak az na misto doruceni. Tedy od podani zasilky 2 dny.
8 dni? To bych u posty reklamovala! Nejspis tim nic neziskas, ale aspon dostanes nejakou odpoved!!

Ametyst

To je dobrá otázka. To tedy nevím. Podle mě do depa na trati. Setkávám se s největšími potížemi s Českou poštou v největších městech. U nás ve větších vesnicích funguje Pošta Partner, a docela dobře. Zato přátelé v krajském městě mi právě včera říkali, že tam pošťák chodí jen 2× týdně. Jak říkám, to přetechnizované 21.století mě nepřestává nemile překvapovat.

Tw!st

Doporučil bych volit jiného dopravce. Firma Česká pošta je na aktuálním trhu naprosto nerelevantní a nespolehlivá.