Henry1660

Jak efektivně vydělat peníze v krátké době?

Slyšel jsem že firmy platí tomu, kdo propaguje jejich výrobky na internetu – přes sociální sítě. Jak přesně to funguje?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tě nenapadá jiný způsob, tak co to zkusit prací?

Další odpovědi
nyjono

Kolik peněz a za jak dlouhou (krátkou) dobu myslíš?
Propagace výrobku firmám velmi pravděpodobně v krátké době moc peněz nepřinese.
Obecně vzato, nejrychleji, v podstatě hned, jsou peníze z prodeje.
Teď jde o to, komu a co prodat.
Možná nejlépe to, co používá hodně lidí, často a pravidelně.

hapiky

To, co efektivně funguje bez rizika, nikdo ze známých důvodů neřekne. Umět vydělat efektivně peníze bez rizika, je v dnešní době velmi žádaná věc a ta se jen těžce říká či dává darem. Může to být i součást duševního bohatství, proto si ho každý cení. Jsou ale vyjímky......člověk musí být vhodnou dobu na správném místě.

Zdroj: http://cz.hxg­.goldenoption­.eu/