BATEKPE

Jak dostávat zprávy z facebookové stránky na messenger?

Dobrý den, přes svůj facebookový profil jsem založil facebookovou stránku. Zákazníci mi sem posílají zprávy, které se mi ale ukazují pouze na facebooku. Nevíte prosím, jak nastavit, aby mi zprávy chodily přímo do osobního messengeru? Na FAQ jsem odpověď nenašel.

Odpovědi
DoTazatel

Mělo by to jít v nastavení té stráky – konkrétně nastavení zpráv (popř. pokročilých zpráv) – messenger a někde tam (alespoň myslím, že by to mělo jít nastavt na toho správce stránky).