Avatar uživatele
zjentek

Jak dostat dva PC na jeden monitor, přesněji na jednu TV?

Jeden z PC je „fiktivní“, osm let „napadený“ nějakými bobánky ze sítě, odtud píši nyní a nyní bych si také chtěl na tentýž monitor (je to TV), do kterého koukám, připojit i můj „reálný komp“, v kterém jsou skutečné informace o mě, mé identitě, životě a práci.

(Formulář sčítání lidu klidně vyplním, to je něco jinýho, to sem nepatří.)

Zajímavá 0 před 1137 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… stačí zapnou do těch HDMI vstupů kabely od každýho pc/noťase a při zapnutí tv vybrat zdroj sledování … je tam několik možností, včetně wifi, VGA, USB, kabelu, satelitu a bůhvíco ještě, tv maj poměrně dost vstupů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Zbývá otázka jak si to „dostat 2 pc na jeden monitor“ představuješ.
„srozumitelnější to v otázce být již nemohlo.“ – to se mýlíš, rozhodně to není srozumitelné dost, pokud to lze interpretovat růz­ně.

  • Připojení a přepínání – buď má TV/monitor více vstupů a počítače mají takové výstupy aby mohli být zároveň připojené. Pak jen na TV přepínáš aktuální vstup
  • zobrazeno zároveň – to je trochu horší/složitější. Můžeš si třeba zařídit připojení z jednoho počítače na druh přes vzdálenou plochu. Pak jeden počítač zobrazuje jak své věci, tak v okně výstupy z druhého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Fiktivní rozumím neexistující, jak může být napadený, když neexistuje (pokud existuje, proč už jsi to dávno neopravil?). Jinak je možné na propojení použít domácí WiFi síť. Mám na ní připojenou televizi, dva PC, noťas a mobil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon: fiktivní identita v něm.

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…není co opravovat. Pro ukojení „bobánků z netu“ je třeba je přiživovat fiktivní existencí. Jinak by hledali uličky do té skutečné.

Je třeba dostat dva nezávislé stroje na jeden „necracknutý“ monitor, srozumitelnější to v otázce být již nemohlo.

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

A co je nesrozumitelného na tom, že propojení přes Wifi funguje. A jen na okraj, také používám fiktivní účet, ale k tomu nepotřebuji další PC. Je jedno odkud se přihlásím.

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo, jenže tobě nejspíš nějaký „velice chytrý bobánek“ nevykrádá PC a nešňupe ti v něm, bo seš proti tomu jistě zabezpečen. To já, řadový uživatel, zde taková privilegia bohužel nemám a proto „citlivý“ stroj nemohu na síť připojit VŮBEC… jen přenést data či konkrétní „práci“ do „fiktivního/in­fikovanýho“ a odtud do sítě, pakliže je to nutné, chňápeš? Bo „fiktivní“ je infikovaný už tím, že JE ONLINE, to stačí.

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

To ale není problém zabezpečit. Trochu si pohrát a je to.

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

To bych nezvládl. Ale pokud by mi někdo poradil to zásadní, ten „základ“…

před 1137 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet