autacek

Jak donutit telefon, aby se automaticky pustil slabší wifi sítě a přepnul se na tu s lepším signálem?

Nejlepší odpověď
cochee

Předpokládám tel. s Androidem. Android má toto vyřešeno ne moc dobře, protože se od wifi odpojí až při poklesu signálu na úplnou nulu. Bude to chtít nějakou appku, vyčetl jsem (ale nevím, na kolik je ten článek píárko) třeba aplikaci Wifi Switcher od Cloudie Developement. Ta umí mmj. nastavit práh síly signálu, kdy se má odpojit a přepnout na jinou známou wifi, pokud je taková přítomna a má silnější signál.

Další odpovědi
jáára

S alternativní ROM není problém vynutit wifi roaming, Stock ROM mají nějaký problém s tím asi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.