Dzejkob

Jak dokončit misi ve hře SWAT 4?

Možná se ptám hloupě, ale nevím, jak dokončit mise ve hře SWAT 4 .. jde o to, že v první misím splním všechny úkoly, ale hra dále pokračuje a nevím co mám udělat, abych se dostal do další mise

Poradíte?

Odpovědi
Rohlik

Je potreba najit vsechny rukojmi a pomoci vysilacky jim zaridit transport mimo budovu a pokud jsou raneni, tak je potreba pres vysilacku oznamit raneneho civilistu, aby byla pripravena zachranka.
Uz si nepamatuji cim se vysilacka vyvolava, ale dulezite je, aby zamerovac byl na rukojmim/civi­listovi.