Avatar uživatele
Registrovaný

Jak docílit, aby ve věci zrušení podílového spoluvlastnictví rozhodl KS když soud okresní vydává rozsudky nesmyslné?

Soud třikrát přerušil z nezákonného důvodu řízení- dodědění, že prý se musí řízení zúčastnit všichni spolumajitelé, to nesouhlasilo následně musel soud na pokyn KS pokračovat, vícekrát došlo k prodloužení, protože soud zadal znalci, aby nově ocenil hodnotu majetku když uběhl více jak rok. Dvakrát vydala soudkyně nesmyslný rozsudek, kde souhlasilo akorát uznání práva, že spolumajitel nemusí setrvávat v spoluvlastnickém vztahu, nyní se opět čeká na nový posudek ohledně ceny a soudkyně nehodlá rozdělit st. parcelu s odkazem na pokyn KS ve zrušujícím usnesení, což je opět nezákonné, jelikož na základě nového dokazování došlo k prokázání toho, že tuto st. parcelu lze dle zákona i vyjádření znalců dle podílů rozdělit tak jak to zákon stanovuje a dokonce obě strany sporu to žádají. Přeci není možné 12 let čekat na správné a zákonné rozhodnutí soudu a nemít možnost vyžadovat osobní odpovědnost soudce. Soudkyně dále nás nikdy nepoučila (zastupujeme se sami) a dokonce odmítá opravit protokol z jednání. Protokol obdržíme je plný chyb a nelze docílit toho, aby byl opraven takže dochází k situaci, kdy není věc přezkoumatelná.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Obávám se, že touto ´elektronickou´ cestou (Odpovedi.cz, případně jiné obdobné servery či elektronické právní poradny) vám nebude možné ve vašem specifickém případě poskytnout relevantní poradenství.

Pro efektivní radu či právní pomoc je nezbytné nastudovat související dokumentaci.

Omezím se proto jen na pouhé konstatování, že bez přímé asistence advokáta nejspíš nikdy nedostanete potřebnou odpovědět na vaše otázky...

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2163
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 928
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.