BeRaut

Jak dobře drží silikon na plast na dřevo?

Zdravím, koupil jsem si z Aliexpressu plastový držák držák, který jsem přisel s lepící věcí, co ten držák udrželo přilepené na stole cca půl hodiny a to jsem tam měl jen sluchátka a na druhém držáku xbox ovladač a moje otázka zní, jak dobře bude držet silikon ten držák na dřevěný stůl a popřípadě jak dobře to bude držet a jak špatně to půjde dolů? Děkuji:D

Odpovědi
Midoc

Na některých hladkých plastech nedrží vůbec. Tuba od silikonu je z plastu.

Jiří Bohumil

Silikon moc držet nebude. Pokud je dostatečně velká plocha na tom držáku, tak odstraň původní vrstvu až na plast a použij tmel Mamut. Dřevo stolu musí být hladké a suché, případně lakované. Bude držet hned, ale zatížit můžeš až po 24 hodinách. Pokud by jsi držák chtěl oddělat, tak prořízneš vrstvu Mamuta tenkým lámacím nožem a pak snadno a bez následků na dřevě, zbytek tmelu odstraníš odškrábnutím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.