MiCCZ

Jak dlouho vydrží gekončík bez vody?

Odjíždíme na 5 dní na dovolenou a mam strach aby mi gekončík vydržel. Když mu dám nyní plnou misku, většinou mu vydrží 2 dny. S jídlem problém není, cvrčků mu tam dám dost. Jen se bojím o tu vodu. Máte někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Front

Jak může někdo mít nějaké zvíře, když se o něj není schopen řádně starat. Voda se ná měnit denně.

Další odpovědi
terry

Musíš zařídit, aby tam někdo zašel a dodal vodu, nebo ho i s terárkem na čas k někomu přesunout nebo vyzkoušet víc vody. Ale v tomhle teple se rychle odpařuje.

roxilox

Měl by mít denně čerstvou vodu. Může si ji i ušpinit tím, že si tam nahrabe nějaký substrát neb se no ní vykálí. Ale zeptej se admina na stránkách www.chovamege­konciky.cz na emailu: info@chovamegekonciky.cz