ivosek2

Jak dlouho trvá zbavit se cigaretového kouře z místnosti?

když si jednou zapálím doma v pokoji jak dlouho bude trvat než cigaretový oder uplně zmizí?

Odpovědi
Kelt

Nelze jednoznačně odpovědět. Záleží, o jaké cigarety se jedná, jak je velký pokoj a co je v něm. Některé materiály načuchnou a musí se vyprat. Existují svíčky, které se používají, aby odstranily pach s kouře, možné jsou i nějaké spraye atd. Ale než mít tyto problémy je lepší si jít zakouřit na balkon.

Cenobita

Vášniví kuřáci mají byt v barvě slonové kosti, tedy mají vše žluté, včetně nábytku textilu záclon. Nelze to ani vyprat, protože dehet je mastný a těžko se rozpouští 🙂 Dehet jde špatně i z plic 🙂

Kepler

Sám od sebe nezmizí, musí se intenzivně větrat tak čtvrt hodiny. Jakmile ale vsákne do bytových textilií, drží to jak židovská víra a nezbavíš se toho ani za mnoho měsíců.