tony2412

Jak dlouho trvá než vakuově balená matrace nabyde původní tvar?

Udávaná doba je 24–48 hodin, mám ji vybalenou již dva dny a ještě původní tvar nenabyla, v některých místech je ještě dost zmáčklá, jedná se o polyuretan, je vůbec šance že se to spraví, já teda doufám že ano, jde to teda fakt dost pomalu…jak dlouho to trvalo vám?

Odpovědi
mosoj

Já jsem měl doporučeno 24 hod, ale tvar nabyla chvilku po rozbalení a večer jsem na ni spal. Teď jsem si ale uvědomil, že jsem měl taštičkovou matraci, takže s PU nemám zkušenost.