pizlicka

Jak dlouho trvá, než soud odpoví na odvolání?

Pokud soudní exekutor zabaví majetek,člověk­předloží důkazy o VÝLUČNÉM vlastnictví,soudní exekutor vydá usnesení,že majetek je skutečně ve výlučném vlastnictví,tudíž nepostižitelný,ale zapomene tam dopsat jednu nemovitost,člověk písemně požádá o doplnění,ale zároveň protože běží 15ti denní lhůta pro odvolání,člověk podá žádost o doplnění k soudu-opět se zasílá exekutorovi,ktery to pošle soudu,člověku ale doplnění,o které žádal písemně přijde,PŘESTO exekutor dá spis k soudu,co si má člověk myslet??Člověk má v rukou USNESENÍ soudního exekutora o souhlasu vyjmutí nemovitosí věcí z exekuce,i do­plnění o opomenuté nemovitosti,přesto exekutor věc zaslal soudu.to jako rozhodnutí soudního exekutora zneplatní??
Drape,odpovídej­rosím,až pochopíš plně otázku.Psala jsem,že soudní exekutor už rozhodnutí vydal,je to uzavřené,a nyní jsem se dozvěděla,že ikdyz jsem ztáhlažadost o doplnění,ktera mi nakonec došla-sychrovala jsem se,kdyby dplněni nestihl napsat v odvolaci lhute,tak jsem napsala ještě žádost soudu,kterou měl souu on odeslat,ale protože doplnění mi stihl zaslat,zaslala jsem opět to,že ztahuji aby to daval k souu,ze mi doplnění od něj došlo-sama paní mi volala z ex.uradu,at to ztáhnu,ze mi doplněni jiz zaslali,ztáhla jsem jej v termínu,přesto že jsem ztáhla žádost k soudu dne 18.1.tak 7.2. to k soudu zaslali.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pizličko, děláš jim v tom hrozný bordel. Ex vydal rozhodnutí, ty se odvoláš, pak odvolání stáhneš, ale zase zašleš doplnění, které pak taky stáhneš,..... No prase aby se v tom vyznalo.
Ale abych odpověděl. Nemusíš mít strach o majetek. Jakmile podáš tzv. vylučovací žalobu, popř. při exekuci sdělíš exekutorovi, že je majetek tvůj a ne povinného, exekutor sice smí věc zabavit, nesmí ji však prodat až do rozhodnutí.

Další odpovědi
Drap

Na to má exekutor právo. Musíš vyčkat až soud opět ve nastuduje, prošetří a až rozhodne.

jáára

otáztka: Jak dlouho trvá, než soud odpoví na odvolání?
Moje odpověď: I roky. Buď v klidu.

pizlicka

JÁÁRO,JÁ TĚ ZABIJU 😁

pizlicka

Raibeku,ja vim,ze jsem jim v tom udělala bordel 😁