dust8

Jak dlouho se musí hrát v GTA 5 příběhovém módu za černocha, než jde přepnout na bělocha? Jde pak hrát pořád s bělochem?

Bohuš: „Cigána nepustíš, černoch ti nevadí. Víš kolik může mět peněz takovej cigán, tý. Hoši nic ve zlém, to není proti vám, ja nesu žádnej rasista. Pro mě cigán jak černoch, lidi jsou lidi, to je jasné.“

Jó tak to vidí Bohouš, ale já jsem běloch, tak chci hrát za bělocha? Je na tom snad něco rasistického?

Už pár musí hraju za černocha a prostě si nějak nemůžu zvyknout? Kdy už půjde přepínat charaktery? Nebo to jde jen někdy?

Odpovědi
Rokio

Postupuj v příběhu a pak bude možné přepínat. Za několik mísí můžeš hrát také za Michaela a později také za Trevora. Netrvá to dlouho, co se k tomu dostaneš.